- Нові надходження
- Простий пошук
- Розширений пошук
- Допомога
- Автори
- Видавництва
- Серії
- Тезаурус (Рубрики)
- Публічні полиці
Кошманенко, Володимир Дмитрович - Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром
Нет экз.
Статья
Автор: Кошманенко, Володимир Дмитрович
Український математичний журнал: Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром
б.г.
ISBN отсутствует
Автор: Кошманенко, Володимир Дмитрович
Український математичний журнал: Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром
б.г.
ISBN отсутствует
Статья
Кошманенко, Володимир Дмитрович.
Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром / В. Д. Кошманенко, В. О. Волошина // Український математичний журнал. – 2018. – Т.70, №12. – С. 1615-1624.
Предметні рубрики = Математика : математический анализ и функциональный анализ : математический анализ : дифференциальные уравнения : обыкновенные дифференциальные уравнения : динамические системы
Кошманенко, Володимир Дмитрович.
Граничні розподіли динамічних систем конфлікту з точковим спектром / В. Д. Кошманенко, В. О. Волошина // Український математичний журнал. – 2018. – Т.70, №12. – С. 1615-1624.
Предметні рубрики = Математика : математический анализ и функциональный анализ : математический анализ : дифференциальные уравнения : обыкновенные дифференциальные уравнения : динамические системы