- Нові надходження
- Простий пошук
- Розширений пошук
- Допомога
- Автори
- Видавництва
- Серії
- Тезаурус (Рубрики)
- Публічні полиці
Соловйова, М. В. - Модулі Бішопа-Фелпса-Болобаша в рівномірно неквадратних банахових простірах
Нет экз.
Статья
Автор: Соловйова, М. В.
Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: Математика, прикладна математика і механіка: Модулі Бішопа-Фелпса-Болобаша в рівномірно неквадратних банахових простірах
б.г.
ISBN отсутствует
Автор: Соловйова, М. В.
Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: Математика, прикладна математика і механіка: Модулі Бішопа-Фелпса-Болобаша в рівномірно неквадратних банахових простірах
б.г.
ISBN отсутствует
Статья
Соловйова, М. В.
Модулі Бішопа-Фелпса-Болобаша в рівномірно неквадратних банахових простірах / М. В. Соловйова // Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: Математика, прикладна математика і механіка. – 2015. – Т.81. – С. 4-9.
Соловйова, М. В.
Модулі Бішопа-Фелпса-Болобаша в рівномірно неквадратних банахових простірах / М. В. Соловйова // Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: Математика, прикладна математика і механіка. – 2015. – Т.81. – С. 4-9.