- Нові надходження
- Простий пошук
- Розширений пошук
- Допомога
- Автори
- Видавництва
- Серії
- Тезаурус (Рубрики)
- Публічні полиці
Пафик, Сергій Петрович - Асимптотичне розв'язання двоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диф...
Нет экз.
Статья
Автор: Пафик, Сергій Петрович
Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Серія: Математика. Механіка: Асимптотичне розв'язання двоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диф...
б.г.
ISBN отсутствует
Автор: Пафик, Сергій Петрович
Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Серія: Математика. Механіка: Асимптотичне розв'язання двоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диф...
б.г.
ISBN отсутствует
Статья
Пафик, Сергій Петрович.
Асимптотичне розв'язання двоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь у некритичному та критичному стійких випадках / С. П. Пафик // Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – 2019. – Вип. 1 (40). – С. 25-31.
Пафик, Сергій Петрович.
Асимптотичне розв'язання двоточкової крайової задачі для лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь у некритичному та критичному стійких випадках / С. П. Пафик // Вісник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – 2019. – Вип. 1 (40). – С. 25-31.